Loading
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? 0372 266 46 46

Atopik dermatit, kontakt dermatit ve diğer dermatitlerin tedavisinde kullanım kısıtlaması olmayan non-steroidal tek kremdir.

ATOPICLAIR® NON-STEROİDAL KREM
Atopik dermatit, kontakt dermatit ve diğer dermatitlerin tedavisinde kullanım kısıtlaması olmayan non-steroidal tek kremdir.

Sadece topikal olarak uygulanır. Göze temas etmemelidir.

İçeriği: 100 mL.

Birim formülü:
İçindekiler:
Su, Etilheksil palmitat, Butirospermum parkii (Shea yağı), Pentilen glikol, Araşidil alkol, Behenil alkol, Araşidil glukozit, Gliseril stearat, PEG-100 stearat, Bütilen glikol, Glisiretinik asit, Kapriloil glisin, Bisabolol, Tokoferil asetat, Karbomer, Etilheksil gliserin, Pirokton olamin, Sodyum hidroksit, Allantoin, DMDM hidantoin, Vitis vinifera, Sodyum hiyalüronat, Disodyum EDTA, Askorbil tetraizopalmitat, Propil gallat, telmesteine.

Uyarılar:
Atopiclair® Shea yağı (B. Parkii) içerir. Bu maddeye ve/veya içeriğindeki diğer maddelere karşı bilinen bir aşırı duyarlılık veya alerjisi olan hastalarda kullanımında doktora danışılmalıdır.

Önlemler ve Uyarılar:
Tüp açılmış ya da hasarlı ise ürünü kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde, oda sıcaklığında ve direk ısıdan uzak saklanmalıdır.

Günlük Kullanım Şekli ve Dozu:
Atopiclair® Non-steroidal Krem yaralı deri üzerine günde 2 ya da 3 kez (gerektiği kadar) deri yüzeyine yumuşak bir şekilde masaj yaparak uygulanır.

Kullanmadan önce ürüne ait prospektüsü okuyunuz. 

 

Üretim Yeri: Sinclair Pharmaceuticals Limited, Viale Retselli, 2920124 Milano-İtalya.

Tel:  +39 02 304 601

Fax: +39 02 303 53 044 

Satış ve Pazarlama: BF İlaç Sanayi Ticaret A.Ş., Cevizli Mahallesi Ayhan Sokak 18/1 Maltepe/İstanbul-Türkiye.

Tel: +90 216 290 02 65

Website: www.bfilac.com

Email: bf@bfilac.com

ATOPICLAIR® KREM