Loading
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? 0372 266 46 46

Anında serinletir ve ağrıyı yatıştırır. Yanık Sprey özellikle küçük yanık tedavisi için özel olarak tasarlanmıştır.

HELBURN YANIK SPREYİ

Kullanmadan önce çalkalayınız. 

Helburn Yanık Spreyi:

Ürün Tanımı:
Anında serinletir ve ağrıyı yatıştırır. Yanık Sprey özellikle küçük yanık tedavisi için özel olarak tasarlanmıştır. 

Uygulama: 
Kutuyu iyice çalkaladıktan sonra yanık üzerine hemen uygulayın. 10cm mesafeden 0.5 cm kalınlık elde edinceye kadar püskürtün. Gerektiğinde işlemi tekrarlayın. Kontrendikasyonları / Önlemler:

Sadece harici kulanım içindir. Tedavi amaçlı değildir. Özel yanık tedavisine ihtiyaç duyulan durumlarda kullanılmamalıdır. Göz ve mukoza zarı ile temasından kaçının. Çatlama oluşmuş deri üzerinde uygulanmamalıdır. Dikkat: Yüksek dereceli tutuşucu maddedir. Basınçlı kap: Güneş ışığı ve 50°C üzerindeki sıcaklıklardan koruyunuz. Kullandıktan sonra bile delmeyiniz ve ateşe atmayınız. Çıplak ateşin üzerine, akkor halindeki herhangi bir nesne üzerine sıkmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz - Sigara içmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Yüze uygulanması durumunda gözler, burun, ağız ve kulaklarla temasından kaçının. Tahriş oluşmaya başladığında kullanmaya devam etmeyiniz. Doğrudan solumayınız. SOLVENT İÇERMESİ NEDENİYLE AMACI DIŞINDA SOLUNMASI HALİNDE ÖLDÜRÜCÜ OLABİLMEKTEDİR. İleri derece yanıklarda ve enfekte olmuş ciltte kullanmayınız. 

Üretici Tanımlamaları: 
Serinletici köpük serinleme sağlamakta ve ağrıyı yatıştırmaktadır. Küçük yanıklar ve haşlanmalar için etkili bir tedavidir. 

Ürün Açıklaması: 
Yatıştırıcı köpük formül, ağrıyı yatıştırmakta ve yanığı serinletmektedir. Ateşin deri içine nüfus etmesini engellemektedir. Helburn Yanık Spreyi, donma tehlikesi olmadan deri sıcaklığını vücudun doğal ağrı rahatlatma engelinden 9°C değerinde 20 dakika süresince daha aşağıda tutarak çalışmaktadır.

İçindekiler:
Petroleum jelly, solvent, propellants.

ISO 13485 belgeli Matsan İlaç San. Ltd. Şti. tesislerinde üretilmektedir. 

 

Üretici&Lisansör: Matsan İlaç San. Ltd. Şti., Dragos Park İş Merkezi Hızır Reis Sok. No:10 K:8 Cevizli/Maltepe - İstanbul

Tel:     +90 216 459 55 88

Fax:    +90 216 459 55 95

Email: matsan@masangroup.com

Satış ve Pazarlama: BF İlaç Sanayi Ticaret A.Ş., Cevizli Mahallesi Ayhan Sokak 18/1 Maltepe/İstanbul-Türkiye.

Tel:        +90 216 290 02 65

Website: www.bfilac.com

Email:    bf@bfilac.com

HELBURN YANIK SPREYİ