Loading
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? 0372 266 46 46

Özellikle günlük hayatta küçük yaralanma, kesik ve sıyrıklar sonucu oluşan kanamaları hızlıca ve etkili bir şekilde durdurmak için kullanılır...

HEMOS KANAMA DURDURUCU SPREY

Kanama Durdurucu Sprey:
Özellikle günlük hayatta küçük yaralanma, kesik ve sıyrıklar sonucu oluşan kanamaları hızlıca ve etkili bir şekilde durdurmak için kullanılır. Uygulandıktan sonra kanı pıhtılaştırarak kısa sürede güvenilir bir şekilde kanamayı durdurur. 

Özellikleri: 
- Yeni kanamalar oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

- Cildi tahriş etmez.

- Kolay ve hızlı kullanılabilen işlevsel ambalajı vardır.

- Yaralı bölgeden mekanik olarak temizlenmesine gerek yoktur.

- Yetişkinler ve çocuklarda güvenle kullanılabilir.

- Ev, iş ve spor yaralanmaları gibi geniş kullanım alanları vardır. 

Kullanım Talimatı:
Kullanmadan önce çalkalayınız. Yarayı su ve antiseptik solüsyon veya antiseptik bez ile temizleyin ve kuruyana kadar bekleyin. Sprey kutusunu iyice çalkalayın ve spreyi yaraya 15 cm mesafeden, tüm yaranın üzerine gelecek şekilde sıkın. Kanayan yaralarda spreyi gazlı bezin üzerine sıkın ve gazlı bezi yaranın üzerine sarın. Gazlı bezi gerekirse yaranın üzerine bastırın. Kanama devam ederse tıbbi yardım alın. 

Kontrendikasyonları/Önlemler:
Sadece harici kullanım içindir. Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Dikkat: Basınçlı kap: Güneş ışığından ve 50°C üzerindeki sıcaklıklardan koruyunuz. Kullandıktan sonra bile delmeyiniz ve ateşe atmayınız. Çıplak ateşin üzerine, akkor halindeki herhangi bir nesne üzerine sıkmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz - Sigara içmeyiniz. Buharı veya spreyini solumayınız. Sadece iyi havalandırılmış yerlerde kullanınız. Gözlerle temasından kaçınınız. Gözlerle temas ettiği takdirde derhal bol su ile yıkayınız ve tıbbi yardım isteyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Tahriş oluşmaya başladığında kullanmaya devam etmeyiniz. Tedavi amaçlı değildir. 

İçindekiler: 
Gums, solvent, propellants. 

ISO 13485 belgeli Matsan İlaç San. Ltd. Şti. tesislerinde üretilmektedir. 

 

Üretici&Lisansör: Matsan İlaç San. Ltd. Şti., Dragos Park İş Merkezi Hızır Reis Sok. No:10 K:8 Cevizli/Maltepe - İstanbul

Tel:     +90 216 459 55 88

Fax:    +90 216 459 55 95

Email: matsan@masangroup.com

Satış ve Pazarlama: BF İlaç Sanayi Ticaret A.Ş., Cevizli Mahallesi Ayhan Sokak 18/1 Maltepe/İstanbul-Türkiye.

Tel:        +90 216 290 02 65

Website: www.bfilac.com

Email:    bf@bfilac.com

HEMOS KANAMA DURDURUCU SPREY