Loading
Nasıl Yardımcı Olabiliriz? 0372 266 46 46

Yoğun nemlendirici içeren formülü ile bebek ciltleri ve hassas ciltlere uygundur. Pişik nedeniyle tahriş olmuş ciltlere özel bir bakım kremidir...

Pişik Köpük Krem

Köpük formuyla kolay kullanım sağlar.

Alkol içermez.

Kullanmadan önce çalkalayınız.

PURE BABY PİŞİK KÖPÜK KREM 

Pure Baby Pişik Köpük Krem:
Yoğun nemlendirici içeren formülü ile bebek ciltleri ve hassas ciltlere uygundur. Pişik nedeniyle tahriş olmuş ciltlere özel bir bakım kremidir. Bakım esnasında kurumaya yatkın cildi nemlendirir ve lipid tabakayı korur. Yetişkinlerdeki pişik, kızarıklık ve tahrişe karşı cildi rahatlatan onarıcı etkiye sahiptir. Yağlı formda olması nedeniyle bebek beziyle cilt arasında bariyer oluştururken, köpük formuyla da eşsiz bir kullanım kolaylığı sağlar. Tea tree oil (Melaleuca alternifolia), witch hazel extract, bambuso arundinacea stem extract sayesinde cilt hücrelerini yenileme ve nemlendirme özellikleri ile iyileşme sürecini hızlandırır. İçerdiği Lanolin cildi yumuşatır; koruyucu etkisi ile tahrişlerin oluşmasını önler. 

Kullanım şekli:
Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Pişik önleyici köpük kremi, doğrudan etkilenen alana yaklaşık 5-10 cm mesafeden püskürtünüz. Sonra parmak ucuyla, hafif masaj yaparak cilde yayınız. Sabah ve akşam olmak üzere, günde 2 defa veya bebeklerde her bez değişiminden sonra ince bir tabaka şeklinde sürmeniz tavsiye edilir. 

Uyarılar:
Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Kutu basınçlıdır. Kolay alevlenebilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Ürünü çıplak ateşin, ısı maddelerinin, elektrik sayaçlarının, alev ve akkor halindeki nesnelerin üzerine sıkmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz - Sigara içmeyiniz. Kullanımdan sonra bile kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız. Güneş ışığına ve 50°C üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız. Nemden uzak tutunuz. Bu ürünü yüze kullanmayınız. Göze temasından kaçınınız. Böyle bir durumda bol suyla yıkayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. 25°C oda sıcaklığında saklayınız. Buzdolabında saklamayınız. Tıbbi müstahzar değildir. Sadece topikal kullanım içindir. 

İçindekiler:
Aqua, Parafinium Liquidum, Propylen Glycol, Glycerin, Butan, Propan, Isobutan, Zinc Oxide, Lanolin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Peg 100 Stearate, Titanium Dioxide, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Witch Hazel Extract, Tea Tree Oil, Aloe Vera, Panthenol, Perfume, BHT, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.  

ISO 13485 belgeli Matsan İlaç San. Ltd. Şti. tesislerinde üretilmektedir. 

 

Üretici&Lisansör: Matsan İlaç San. Ltd. Şti., Dragos Park İş Merkezi Hızır Reis Sok. No:10 K:8 Cevizli/Maltepe - İstanbul

Tel:     +90 216 459 55 88

Fax:    +90 216 459 55 95

Email: matsan@masangroup.com

Satış ve Pazarlama: BF İlaç Sanayi Ticaret A.Ş., Cevizli Mahallesi Ayhan Sokak 18/1 Maltepe/İstanbul-Türkiye.

Tel:        +90 216 290 02 65

Website: www.bfilac.com

Email:    bf@bfilac.com

PURE BABY PİŞİK KÖPÜK KREM